Strona główna


Wesela


Konsultacje
Weselne


Galeria


DEMO


Kontakt

Księga Gości

WESELA

Łamiemy stereotyp, że na wesela najlepsza jest orkiestra. My twierdzimy i trzymamy się zasady, że najważniejsza jest dobra muzyka i Wodzirej prowadzący przyjęcie weselne!
Gramy tradycyjny repertuar weselny - również przyśpiewki, itp. Wszystko z płyt CD, a więc w oryginalnych wersjach - bez żadnych zatem niespodzianek - wszystkie utwory brzmią tak jak najbardziej lubimy ;-)
Prowadzimy również wszelkie zabawy weselne i oczepinowe - zarówno przy stole jak i na sali tanecznej - przywitanie,gorzka wódka, toasty i inne. Cały scenariusz wesela uzgadniamy oczywiście wcześniej z Młodymi. Prosimy zapoznać się z opiniami niektórych naszych dotychczasowych klientów w naszej Księdze Gości - łatwiej będzie nam zaufać!

GWARANTUJEMY, ŻE SIĘ NIE ZAWIEDZIECIE!!!

W związku z wieloma zapytaniami o szczegóły dotyczące prowadzonych przez nas wesel, już niebawem umieścimy tu sporo informacji na ten temat. Znajdą się między innymi propozycje zabaw i konkursów weselnych, przykładowy repertuar, propozycje tańców, scenariusze, itp.

Również na życzenie wielu z Państwa postaramy się umieścić pliki multimedialne z przykładowymi Prowadzonymi przez nas fragmentami wesel - zabawami, sposobem i stylem prowadzenia przyjęć weselnych, itp. Takie demo pozwoli państwu na większe zaufanie i łatwiejsze podjęcie decyzji.

ZAPRASZAMY !!!

..:: Designed by Celuga & BULB ::..